WALCOWANIE BLACH - Projekt Konkret - Obróbka metali i podzespołów metalowych

Przejdź do treści
USŁUGI - WALCOWANIE BLACH
Co robimy?
USŁUGA WALCOWANIA BLACH
Obróbka plastyczna blach to najczęściej wykonywana usługa na potrzeby przemysłowe. Walcowanie usługowe blach polega na nadaniu jej kształtu w taki sposób, by spełniała ona ściśle określone kryteria. Dlatego też należy zachować szczególną precyzję przy walcowaniu blach na zimno, jak również dostosować specyfikę działania do rodzaju użytego materiału. W naszej firmie podchodzimy do walcowania blach indywidualnie, dla każdego zlecenia opracowujemy system odpowiedni do rodzaju materiału i wymaganej formy.

W naszym parku maszyn stosujemy tylko najnowsze technologie. Dzięki temu zapewniamy szybkie i terminowe walcowanie blach grubych i cienkich. Zapewniamy Państwu także elastyczne podejście do każdego zlecenia, odpowiednio dobierając konkretną maszynę i jej ustawienia pod zlecenie. Wykorzystujemy także najnowszą technologię komputerową, dlatego też oferujemy gięcie i walcowanie blach za pomocą CNC.
Walcowanie rur i walcowanie stożków
Wśród naszych usług oferujemy również walcowanie stożków, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Walcowanie blach w stożek to proces technologiczny, który wymaga szczególnej obróbki blachy. Często do gięcia konieczne jest wykorzystanie prasy krawędziowej. W naszym parku maszyn posiadamy najnowsze prasy krawędziowe CNC, które pozwalają nam na wykonanie dowolnie giętych stożków.

Oferujemy państwu także usługę walcowania rur o dowolnej średnicy, dzięki czemu mogą Państwo w jednym miejscu wykonać zlecenie na rury o różnej średnicy. Podejmujemy się także walcowania gwintów z wykorzystaniem pras krawędziowych. Bez problemu wykonujemy również walcowanie profili z różnych materiałów oraz walcowanie blach stalowych w arkuszach. Szeroki asortyment usług oferowanych w naszym zakładzie spełni Państwa wszelkie oczekiwania.
Walcowanie blach na zimno i walcowanie blach na gorąco
Zróżnicowane wymagania różnych materiałów wymagają indywidualnego podejścia do typu obróbki. Dlatego też w naszej firmie podejmujemy się zarówno walcowania blach na zimno, jak i walcowania blach na gorąco. Każda z tych metod wymaga innego podejścia oraz zróżnicowanych maszyn.

Każdą usługę walcowania blach wyceniamy indywidualnie, w zależności od wykorzystywanego materiału, oczekiwanego rezultatu i ilości elementów w serii. Dlatego też zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oraz wyceny poszczególnych zleceń.
Projekt Konkret - Roman Jarysz

Dobieżyn ul. Topolowa 4
64 - 320 Buk
NIP: 788-171-97-74
REGON 300899221

email. biuro@projektkonkret.pl
tel. 500-638-005
tel. (061) 813-55-11
fax. (061) 813-55-11
Menu
Wróć do spisu treści