CIĘCIE LASEROWE BLACH - Projekt Konkret - Obróbka metali i podzespołów metalowych

Przejdź do treści
USŁUGI - CIĘCIE LASEROWEJ BLACH
Co robimy?
Cięcie laserowe blach
Wśród usług oferowanych przez naszą firmę znajduje się również usługa laserowego cięcia przemysłowego. Jest to metoda, która pozwala na docinanie serii elementów z zachowaniem precyzji rzędu 0,1 mm. Cięcie laserowe blach obejmuje cięcie elementów pojedynczych oraz serii zarówno kilkuelementowych, jak i serii produkcyjnych liczonych w milionach elementów.

Laserowe cięcie przemysłowe to najnowsza technologia obróbki różnego rodzaju stali konstrukcyjnych i nierdzewnych. Pozwala na unikalną powtarzalność, ponieważ wykonywana jest całkowicie mechanicznie według wzornika. Możemy także pochwalić się dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, który zagwarantuje nie tylko precyzyjne, ale także terminowe usługi cięcia laserowego.
Laserowa obróbka metali
Laserowa obróbka metali w naszym zakładzie produkcyjnym obejmuje laserowe cięcie stali konstrukcyjnej czy blach aluminiowych. W swoim dorobku możemy także pochwalić się laserowym cięciem rur o szerokim przekroju oraz laserowym cięciem profili konstrukcyjnych.

Wykonujemy na zlecenia również precyzyjne prace laserem. Wśród naszych usług znajduje się palenie laserem, oferujemy w tym zakresie zarówno spawanie laserowe, znakowanie laserowe elementów metalowych, jak również drążenie laserowe materiałów. Dzięki wykorzystaniu w tym celu najnowszej technologii obróbki laserem uzyskujemy gładką i czystą powierzchnię obrabianych elementów.
Indywidualna wycena cięcia laserowego
W naszej firmie podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia, dlatego też każde z nich wyceniamy na podstawie szczegółów ofertowych. Nie posiadamy zatem ogólnego cennika cięcia laserem. Obróbka laserowa metalu obejmuje szeroki zakres możliwości i właśnie dlatego wolimy z każdym klientem porozmawiać indywidualnie o jego potrzebach, które jesteśmy w stanie spełnić.

Każdego zainteresowanego wyceną cięcia laserowego zapraszamy do kontaktu. Po przeanalizowaniu wszystkich aspektów współpracy takich jak: termin realizacji cięcia laserowego, ilość wykonanych serii, ilość elementów w serii oraz jakości i grubości materiału, będziemy w stanie przedstawić konkretną wycenę ciecia laserowego. Jednak już dziś możemy zagwarantować, że posiadane przez nas doświadczenie oraz najnowszy park maszynowy pozwolą na ustalenie konkurencyjnych cen cięcia laserowego.
Projekt Konkret - Roman Jarysz

Dobieżyn ul. Topolowa 4
64 - 320 Buk
NIP: 788-171-97-74
REGON 300899221

email. biuro@projektkonkret.pl
tel. 500-638-005
tel. (061) 813-55-11
fax. (061) 813-55-11
Menu
Wróć do spisu treści