OBRÓBKA METALI - Projekt Konkret - Obróbka metali i podzespołów metalowych

Przejdź do treści
USŁUGI - OBRÓBKA METALI
Co robimy?
Obróbka metali na wielozadaniowych automatach tokarskich CNC
W szerokim asortymencie naszych usług znaleźć można także obróbkę metali na wielozadaniowych automatach tokarskich CNC. Podejmujemy się szeroko rozumianej obróbki metali. Nasz nowoczesny park maszyn pozawala na obróbkę metalu w najwyższej jakości. Produkujemy także precyzyjne części metalowe na zamówienie.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości obróbkę elementów metalowych. Podejmujemy się frezowania CNC, gwintowania, toczenia precyzyjnego i toczenia CNC z prętów. Wykonujemy także drobne elementy z odkuwek. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, co daje możliwość odrębnego podejścia do każdego zamówienia. Dzięki temu każde zlecenie wykonujemy z należytą starannością, by trafiło do klienta w terminie.
Obróbka stali nierdzewnej
Nasza firma specjalizuje się w obróbce stali nierdzewnej każdego typu. Stal nierdzewna, ze względu na swoje właściwości, potrzebuje specjalnego traktowania, aby ich nie utracić. Dlatego też podejmując się obróbki stali nierdzewnej należy dołożyć wszelkich starań, by przebiegła ona bez zakłóceń. Różne formy wykończenia stali nierdzewnej mogą polepszyć jej właściwości, ale muszą być wykonane z niebywała jakością.

W naszym asortymencie znaleźć można pełen zakres obróbki stali nierdzewnej. Podejmujemy się frezowania stali nierdzewnej oraz innych rodzajów obróbki skrawaniem. Posiadamy możliwość szlifowania stali nierdzewnej, aby nadać odpowiedni kształt, dokładność wymiarową oraz chropowatość powierzchni. Zapewniamy satynowanie stali nierdzewnej w celu zwiększenia odporności na korozję i odnowienia, a także polerowanie stali nierdzewnej w celu nadania jej lustrzanego blasku.
Obróbka stali czarnej
Obróbka stali czarnej, zwanej także stalą węglową lub stalą konstrukcyjną, która w odróżnieniu od stali nierdzewnej jest podatna na korozję, musi być przeprowadzona w odpowiedni sposób, aby zachować jej właściwości i nie narazić jej na korozję.

W naszym zakładzie podejmujemy się wzmacniania stali czarnej przed korozją. W naszym asortymencie znaleźć można malowanie proszkowe stali konstrukcyjnej, które ma zapobiegać korozji i wzmacniać powłokę czarnej stali. Podejmujemy się także cynkowania stali konstrukcyjnej. Do najpopularniejszych metod zalicza się cynkowanie proszkowe stali, cynkowanie ogniowe stali czarnej, cynkowanie galwaniczne stali konstrukcyjnej oraz cynkowanie natryskowe stali. Oferujemy również anodowanie stali węglowej.
Projekt Konkret - Roman Jarysz

Dobieżyn ul. Topolowa 4
64 - 320 Buk
NIP: 788-171-97-74
REGON 300899221

email. biuro@projektkonkret.pl
tel. 500-638-005
tel. (061) 813-55-11
fax. (061) 813-55-11
Menu
Wróć do spisu treści