SPAWANIE - Projekt Konkret - Obróbka metali i podzespołów metalowych

Przejdź do treści
USŁUGI - SPAWANIE
Co robimy?
Usługi spawalnicze manualne i automatyczne
W naszym asortymencie usług zapewniamy również precyzyjne spawanie elementów metalowych. Nasz wyspecjalizowany zespół doświadczonych spawaczy wykonuje usługi spawalnicze z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Oferujemy Państwu zarówno spawanie komponentów, jak i gotowych elementów.

Oferujemy zarówno spawanie manualne przez wykwalifikowanych spawaczy, jak i spawanie mechaniczne za pomocą najnowszych maszyn spawalniczych. Spawanie usługowe wykonywane przez naszą firmę objęte jest szczegółową kontrolą jakości, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że powierzone nam elementy zostaną poddane obróbce zgodnie z obowiązującymi normami. Jesteśmy także w stanie zrealizować zlecenie dowolnej wielkości, a zdobyte doświadczenie pozawala nam na optymalizację kosztów.
Usługi spawalnicze metodą MIG/MAG
Spawanie metodami MIG i MAG polega na spawaniu za pomocą elektrody topliwej w osłonie gazów. Spawanie MIG to spawanie w osłonie gazów nieaktywnych (obojętnych), natomiast MAG w osłonie gazów aktywnych. Wykorzystywane jest w spawaniu w liniach technologicznych oraz do spawania automatycznego. Do zalet spawania MIG/MAG zaliczamy dobrą jakość spoiwa, wysoką wydajność metody i możliwość spawania elementów o szerokim zakresie grubości.

Wśród naszych usług oferujemy spawanie MIG/MAG stali konstrukcyjnej niestopowej oraz niskostopowej. Podejmujemy się spawania rur o każdej średnicy, spawania zbiorników ciśnieniowych, wykorzystywanych również przemysłowo, spawania konstrukcji stalowych różnego typu. Podejmujemy się spawania metali nietypowych, takich jak spawanie magnezu, spawanie miedzi, spawanie tytanu czy spawanie cyrkonu.
Usługi spawalnicze metodą TIG
Spawanie metodą TIG nie należy do najprostszych. Polega na spawaniu za pomocą elektrody nietopliwej w osłonie gazów obojętnych. Spawanie metodą TIG pozawala na łączenie wszystkich gatunków stali oraz spawanie metali niezależnych. W naszym zakładzie spawamy metodą TIG aluminium oraz oferujemy spawanie blach.

Spawanie metodą TIG oferuje najwyższą jakość połączeń spawalniczych. Dzięki spawaniu metodą TIG można łączyć elementy w szerokim zakresie grubości. Nasz zakład podejmuje się spawania TIG poniżej 1 mm grubości. Wszystkie wykonywane przez nas usługi spawalnicze są objęte kontrolą jakości, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zostaną wykonane z należytą dokładnością.


Projekt Konkret - Roman Jarysz

Dobieżyn ul. Topolowa 4
64 - 320 Buk
NIP: 788-171-97-74
REGON 300899221

email. biuro@projektkonkret.pl
tel. 500-638-005
tel. (061) 813-55-11
fax. (061) 813-55-11
Menu
Wróć do spisu treści