ZGRZEWANIE PUNKTOWE BLACH - Projekt Konkret - Obróbka metali i podzespołów metalowych

Przejdź do treści
USŁUGI - ZGRZEWANIE PUNKTOWE BLACH
Co robimy?
Zgrzewanie punktowe blach
Wśród naszych usług oferujemy również zgrzewanie punktowe blach i innych elementów. Metoda ta polega na łączenie elementów za pomocą zgrzein wykonywanych w oddzielnych punktach. Po dociśnięciu do siebie elementów są one nagrzewane za pomocą elektrod zgrzewarki. Prowadzi to do powstania ciekłego jądra zgrzeiny. Po wystudzeniu tworzy to jednolite i wytrzymałe połączenie, które zastąpić może nitowanie. Zgrzewanie punktowe blach jest najczęściej stosowaną metodą zgrzewania elektrycznego oporowego.

Do zalet zgrzewania punktowego blach i innych elementów można zaliczyć jednolitość i trwałość połączenia, brak konieczności stosowania topników lub spoiwa oraz możliwość łączenia różnych rodzajów metali ze sobą, co nie jest osiągalne przy stosowaniu spawu klasycznego.
Zgrzewanie punktowe kołków i przypawanie trzpieni
Za pomocą zgrzewania punktowego można także wykonywać przypawanie trzpieni oraz zgrzewanie punktowe kołków. Wśród naszych usług zapewniamy obie metody. Każda z nich pozwala na zgrzewanie kołków gwintowanych do dowolnych elementów. Zgrzewamy również kołki bez gwintu, a także zgrzewamy tulejki z gwintem wewnętrznym.

Podejmujemy się zgrzewania kołków metodą kondensatorową. Zapewnia to możliwość przypawania trzpieni na cienkich metalowych płytkach o grubości powyżej 0,6 mm. Zgrzewanie punktowe kołków pozwala także na łączenie elementów z różnych materiałów. Świadczymy usługi zgrzewania aluminium, zgrzewania miedzi oraz łączenia różnych materiałów ze sobą.
Spajanie arkuszy blach metodą zgrzewania punktowego
Oferujemy także usługi zgrzewania arkuszy blach na zakładkę za pomocą zgrzewania punktowego. Podejmujemy się zarówno zgrzewania punktowego jednostronnego, jak i zgrzewania punktowego dwustronnego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednia metodę, dopasowaną indywidualnie do konkretnego zamówienia. W naszym zakładzie podejmujemy się także zadań specjalnych takich jak zgrzewania elementów z blachy ocynkowanej, które wymaga zachowania szczególnych środków ostrożności.

Podejmujemy się także zgrzewania punktowego aluminium, zgrzewania punktowego stali węglowej oraz łączenia elementów z różnych materiałów za pomocą zgrzewania oporowego. Przy wykonywaniu zleceń stosujemy najnowsze technologie, dzięki czemu każde wykonane przez nas zamówienie jest wykonane z pełną precyzją oraz zachowuje wszystkie normy odnośnie zgrzewania punktowego blach. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, dlatego też zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oraz uzyskania wyceny.

Projekt Konkret - Roman Jarysz

Dobieżyn ul. Topolowa 4
64 - 320 Buk
NIP: 788-171-97-74
REGON 300899221

email. biuro@projektkonkret.pl
tel. 500-638-005
tel. (061) 813-55-11
fax. (061) 813-55-11
Menu
Wróć do spisu treści