GIĘCIE NA PRASACH KRAWĘDZIOWYCH - Projekt Konkret - Obróbka metali i podzespołów metalowych

Przejdź do treści
USŁUGI - GIĘCIE NA PRASACH KRAWĘDZIOWYCH
Co robimy?
Gięcie na prasach krawędziowych
Nowoczesna technologia pozwala na opracowanie najwyższej jakości maszyn, które, sterowane komputerowo, mogą spełnić każde wymagania odnośnie gięcia blach. Krawędziarki to nowoczesne maszyny, które z dokładnością do 1 mm zajmują się gięciem blach pod dowolnym kątem. W ten sposób umożliwiają realizację dowolnego projektu, niezależnie od jego przeznaczenia.

Gięcie na prasach krawędziowych odbywa się poprzez nacisk na blachę z odpowiednią siłą dostosowaną o grubości blachy. Odpowiednio wyprofilowane noże gnące zachowują właściwości blachy, bez uszkadzania powierzchni i utraty właściwości. Dzięki sterowaniu komputerowemu jesteśmy w stanie wykonać serię idealnie powtórzonych elementów, które będą odpowiadały wszystkim normom jakości.
Gięcie profili aluminiowych
Gięcie blach prasą krawędziową pozwala na obróbkę dowolnego metalu. W naszej ofercie posiadamy gięcie blach CNC, niezależnie od materiału, z jakiego są wykonane. Podejmujemy się również gięcia delikatnych profili aluminiowych, które wymagają szczególnej i delikatnej obróbki, aby nie uległy zniszczeniu. Podejmujemy się także gięcia rur oraz gięcia prętów.

Nasz nowoczesny park maszyn pozwala nam na realizacje projektów gięcia blach wielkogabarytowych. Podejmujemy się gięcia blach do 4 metrów. Podejmujemy się również gięcia postępowo – krokowego. Jest to metoda wyginania blach na prasach krawędziowych z stosowana przy konieczności uzyskania promieni gięcia niemożliwych lub trudnych do uzyskania na walcarkach. Do tej technologii wykorzystujemy prasy krawędziowe z napędem hydraulicznym lub mechanicznym.
Gięcie blach CNC
Gięcie blach z wykorzystaniem maszyn CNC pozwala na osiągnięcie rezultatów, które zadowolą każdego klienta. Nowoczesny park maszynowy, którym dysponujemy pozwala nam na wykonanie dowolnej ilości zamówionych elementów. Jesteśmy w stanie osiągnąć powtarzalność wykonywanego gięcia blach CNC na poziomie 1 mm.

Wszystkie projekty związane z gięciem blach na prasach krawędziowych wyceniamy indywidualnie. Pozwala nam to na podejście do klienta z pełnym szacunkiem. Każdy projekt jest przez nas traktowany z należytą dbałością o detale, a kontrola jakości pozwala zachować pełną powtarzalność przy wytwarzaniu kolejnych elementów z serii. W celu wyceny danego projektu zapraszamy do kontaktu indywidualnego.
Projekt Konkret - Roman Jarysz

Dobieżyn ul. Topolowa 4
64 - 320 Buk
NIP: 788-171-97-74
REGON 300899221

email. biuro@projektkonkret.pl
tel. 500-638-005
tel. (061) 813-55-11
fax. (061) 813-55-11
Menu
Wróć do spisu treści